my-freighter-yangi-boeing-757f
14-mart kuni mahalliy vaqt bilan soat 16:00 da Orlando (Florida, AQSH) dan MFX7501 reysini amalga oshirayotgan Boeing 757-200F (UK75001) yangi yuk samolyoti Toshkentga yetib keladi. Ushbu samolyot flotimizga muhim qo‘shimcha bo‘ladi va kompaniyaning xalqaro yo‘nalishlarda yuk tashish imkoniyatlarini kuchaytiradi.
Boeing 757F samolyoti eng samarali yuk laynerlaridan biri bo‘lib, yuqori yuk ko‘tarish qobiliyati va qisqa hamda o‘rta yo‘nalishlarda ishlash imkoniyati bilan ajralib turadi. Ushbu bort yuklarni tezroq va tejamkor yetkazib berishga qodir bo‘lib, bu bizga mijozlarga xizmat ko‘rsatish sifatini yaxshilash va xalqaro yuk tashishlarga ortib borayotgan talabni qondirish imkonini beradi.
My Freighter bosh direktori Abdulaziz Abdurahmonov shunday dedi: "Ishonchimiz komilki, ushbu tadbir tashuvlar tarmog‘ini kengaytirish uchun yangi imkoniyatlar ochadi va aviakompaniyaning raqobatbardoshligini oshiradi. Yangi zamonaviy havo kemalarini joriy etish kompaniyaning logistika yechimlarini takomillashtirish va butun dunyo bo‘ylab hamkorlarimizga xizmat ko‘rsatish strategiyasida muhim qadamdir."

3. Новая поставка борта B757F для грузовой авиакомпании MY FREIGHTER
14 марта в 16:00 по местному времени в Ташкент прибывает новый грузовой борт Boeing 757-200F (UK75001), выполняющий рейс MFX7501 из Орландо (Флорида, США). Этот самолет станет важным дополнением к нашему флоту и усилит возможности компании по перевозке грузов на международных направлениях.
Самолет Boeing 757F — это один из наиболее эффективных грузовых лайнеров, который отличается высокой грузоподъемностью и возможностью работы на коротких и средних маршрутах. Этот борт способен обеспечить более быструю и экономичную доставку грузов, что позволит нам улучшить качество обслуживания клиентов и удовлетворить растущий спрос на международные грузовые перевозки.
Генеральный директор My Freighter Абдулазиз Абдурахманов отметил: “Мы уверены, что это событие откроет новые возможности для расширения сети перевозок и повысит конкурентоспособность авиакомпании. Внедрение новых современных воздушных судов — важный шаг в стратегии компании по улучшению логистических решений и обслуживанию наших партнеров по всему миру”.
Ожидаем, что новый борт начнет выполнять рейсы уже в ближайшее время и дополнительно укрепит позиции нашей авиакомпании на рынке международных грузовых авиаперевозок.