My Freighter Transport Logistic China ko‘rgazmasida
Markaziy Osiyodagi yirik yuk aviatashuvchisi va Centrum Holding tarkibiga kiruvchi My Freighter kompaniyasi 24–26-iyun kunlari Shanxayda bo‘lib o‘tgan hamda butun dunyodan soha mutaxassislarini jamlagan yetakchi logistika ko‘rgazmalaridan biri — Transport logistic, project cargo & air cargo China 2026 ko‘rgazmasida muvaffaqiyatli ishtirok etdi. Ko‘rgazmada Centrum Holding nomidan Holdingning logistika kompaniyasi — Centrum Global Logistics ham qatnashdi.
Tadbir doirasida kompaniya jamoasi amaldagi va yangi hamkorlar bilan samarali uchrashuvlar o‘tkazib, yuk aviatsiyasi, multimodal tashuvlar va logistikani rivojlantirish istiqbollarini muhokama qildi.
Ushbu ko‘rgazmadagi ishtirok Centrum Holding kompaniyasining xalqaro miqyosdagi ishtirokini kengaytirish hamda global avialogistika bozorida yangi hamkorlik aloqalarini rivojlantirishga bo‘lgan doimiy intilishini aks ettiradi.
Centrum Holding haqida
Centrum Holding — logistika va transport sohasidagi xalqaro integratsiyalashgan kompaniyalar guruhi. Guruhning bosh qarorgohi BAAda joylashgan bo‘lib, u havo va yer usti yuk logistikasi, yo‘lovchi aviatsiyasi hamda boshqa faoliyat yo‘nalishlarini (ishlab chiqarish) birlashtiruvchi diversifikatsiyalangan platformani boshqaradi. Guruhning asosiy operatsiyalari O‘zbekistonda joylashgan, xizmatlar esa butun dunyo bo‘ylab mijozlarga taqdim etiladi. Guruh Osiyo va Yevropani bog‘lovchi Markaziy Osiyodagi logistika va transport sanoatining yetakchi ishtirokchisiga aylanishni maqsad qilgan.

My Freighter, крупнейший грузовой авиаперевозчик в Центральной Азии и часть Centrum Holding, с гордостью принял участие в Transport logistic, project cargo & air cargo China 2026 — одной из ведущих логистических выставок, которая прошла в Шанхае с 24 по 26 июня и собрала профессионалов отрасли со всего мира. Centrum Holding на выставке также представляла Centrum Global Logistics — логистическая компания холдинга.
В рамках мероприятия команда провела продуктивные встречи с действующими и новыми партнёрами, обсудив вопросы грузовых авиаперевозок, мультимодальных перевозок и перспективы развития логистики.
Участие в выставке отражает неизменную нацеленность Centrum Holding на расширение международного присутствия и развитие новых партнёрств на глобальном рынке авиалогистики.
Centrum Holding
Centrum Holding — международная интегрированная группа компаний в сфере логистики и транспорта. Штаб-квартира Группы расположена в ОАЭ, при этом компания управляет диверсифицированной платформой, объединяющей авиа- и наземную грузовую логистику, пассажирскую авиацию и другие направления деятельности (производство). Основные операции Холдинга базируются в Узбекистане, а услуги предоставляются клиентам по всему миру. Холдинг стремится стать ведущим игроком в индустрии логистики и транспорта в Центральной Азии, связывающим Азию и Европу.